Kurumsal

İstanbul Maslak'ta hizmetlerine devam etmekte olan Masterchip, Chip Tuning, DPF (Dizel Partikül Filtresi) sorunu çözümleri, EGR sorunu çözümleri, AdBlue yakıt katkısı iptali, hız limitörü iptali, genel arıza tespiti ve çözümleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Kurucularımız sektördeki faaliyetlerine 2004 yılında başlamış ve hizmet yelpazelerini genişleterek araç modifiyesi ve araç kişiselleştirmede uzman ekipleri ile beraber başarılarını günümüze kadar sürdürmüştür. 2007 yılında araç yazılımı konusunda dünya markası olan “Dimsport” u Türkiye’de aranan bir marka haline getirmişlerdir.

Masterchip'ın yapmış olduğu araçlar, fuar ve aktivitelerde övgü ile konuşulmakta, yurt içi ve yurt dışı basınında yayımlanmaktadır.

Masterchip yurt dışında, özel olarak üretimini yaptırıp ithal ettiği ürünler, sektör genelinde pazar payının %20’ne sahiptir. Satışını ve satış sonrası desteğini tam anlamıyla vermekle beraber distribütörü olduğu markaların da Türkiye genelinde bayiliklerini vererek otomotiv sektöründe kendi ismini ve markalarını en üst basamaklara çıkarmayı başarmıştır.


Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Dürüstlük: Tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ilişkilerde de dürüstlükle hareket ederiz.

Gizlilik: Gizli ve özel bilgiler; rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, ticari sırları, özlük haklarına ait bilgileri üçüncü şahıslarla akdedilen “gizlilik anlaşmaları” çerçevesindeki bilgileri kapsar. Şirket çalışanları olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösterir, şirketin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, sadece şirketin amaçları doğrultusunda kullanır; belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız. Şirketimize ve çalıştığımız firmalara ait her türlü gizli bilginin içeriden sızdırılması suretiyle, herhangi bir ticari menfaat elde edilmesini kesinlikle kabul etmeyiz.

Masterchip’i risk altında bırakabilecek karmaşık durumlarla karşılaştığımızda, öncelikle idari danışma prosedürlerini izleyerek hareket ve davranışlarda bulunuruz.

Vizyon: Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyon: Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız: Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik, güven ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Orjinal Ekipman

İtalyan Dimsport markasının orjinal cihazları ile aracınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde tüm işlemleri uyguluyoruz.

15 Yıllık Tecrübe

2005 yılından beri sektörün içinde olan profesyonel ekibimiz ile 15 yıldır kaliteli hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Hizmet

İtalya'da Dimsport çatısı altında eğitim almış ekibimiz ile aracınıza profesyonel ellerden çözüm üretiyoruz.

Geniş Bayi Ağı

Masterchip olarak Türkiye genelinde 20'yi aşkın bayi ağımız ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.